💥 Souboj příchutí – rozhodni mezi Jahodovou a Malinovou o tom, kterou příchuť zařadíme do nabídky trvale

0

💥 Souboj příchutí – rozhodni mezi Jahodovou a Malinovou o tom, kterou příchuť zařadíme do nabídky trvale

Naše udržitelnost – 1 sáček namísto 40 plechovek

V dnešním článku bychom se chtěli zaměřit na téma udržitelnost. V poslední době jde o čím dál více diskutovatelné téma, ať už mezi lidmi, menšími firmami či velkými nadnárodními korporacemi. Každý máme k udržitelnosti svůj osobitý postoj a pohled na ni. Pro nás je důležitá, protože jsme si vědomi, že planeta je tu pro nás pro všechny a každý můžeme jistým dílem přispět. Jak? Už třeba tím, že budete třídit svůj odpad. Co se s odpadem děje po té, když třeba plast vyhodíme do žluté popelnice, se k nám už obvykle nedostane. Můžeme si ale říct, že jsme v daný moment udělali alespoň to málo, co bylo v našich silách. 

 
_DJF3804

Většina přírodních zdrojů není bezedných a jejich nadměrné čerpání naši planetu poškozuje. Jedná se tudíž v podstatě o rozvoj na dluh. Velice se nám zalíbil následující příklad: Vaše firma vydělá ročně v zisku 8 milionů, ale spotřebuje za stejné období 14 milionů, a takto hýří rok co rok bez dalších opatření. Jako majitel firmy byste přeci nikdy takové nezodpovědné zadlužení nedopustil. A proto téma „udržitelné podnikání“ není móda ani přechodný trend, ale nutnost. A jak se k udržitelnosti stavíme my v Tackeře? Jak jste si již mohli všimnout, naše produkty jsou v současné době baleny do bílých, plně recyklovatelných ECO friendly sáčků. Když jsme přemýšleli, jakým směrem se s Tackerou vydat, padlo mnoho různých myšlenek od klasické plechovkové verze energeťáku přes balení do plastových boxů po klasické nerecyklovatelné sáčky, což by zároveň byla i nejlevnější varianta balení. Shodli jsme se ale na tom, že takovým směrem se vydat nechceme. Že můžeme udělat „víc“. I když jsme malá firma, která je na samém začátku, a počet prodaných kusů určitě neovlivní „chod dějin lidstva“, chtěli jsme jít správnou cestou ve všech směrech. A plně recyklovatelné sáčky jsou, dle nás, jednou z nich… 

 

Další využití

Jak jsme již zmiňovali, naše sáčky jsou plně recyklovatelné, tudíž po případné recyklaci po nich nezůstane žádný odpad – dokonce ani uzavíratelný zip. Ale nejen to. Náš tip je, že sáčky můžete využívat i po spotřebovaní Tackery. Můžete si do nich nasypat třeba ořechy, protože náš sáček je znovuuzavíratelný.  

 

Další využití

Každé balení Tackery obsahuje i silica gel sáček, v němž jsou křemičité kuličky, které absorbují vlhkost. Tím, že v našem složení najdete lyofilizované ovoce, které je velice náchylné na vlhkost, jsou tyhle sáčky nutností. Sáček samozřejmě může přijít do styku s potravinami. Sáček je možné dát na 2 – 3 minuty do mikrovlnné trouby, aby se vysušil, a následně ho můžete znovu využít. Hodí se ke všem potravinám, které jsou jakkoli náchylné na vlhkost (rýže, cereálie, koření ale i třeba granule pro psy či kočky). 

Aspoň v nějaké krátké verzi jsme vám chtěli nastínit, jak nad ekologií přemýšlíme my a co všechno lze znovu využít, neboť právě v tom dle našeho názoru spočívá ten největší smysl. Každý můžeme přispět.

 
Nákupní košík