0

Časté dotazy

Ano, na Slovensko doručujeme přes společnost Packeta. 

Tackera je dokonce svým složením lepší než klasické energy drinky. Má mnohem více účinných látek. Je bez umělých barviv, aromat a konzervantů. Navíc je bez cukru, který je nahrazený Xylitolem, přírodním březovým sladidlem.

Tackera je v sypké formě, takže kreativitě se meze nekladou. Doporučujeme smíchat se 150-300 ml vody. Možné také smíchat s mlékem, přisypat do jogurtu nebo si dát prášek samotný. Na míchání stačí klasická sklenice. Pro delší popíjení je potřeba Tackeru vždy po chvíli znova promíchat.

Česká republika – Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma

Zásilkovna: 59 Kč

Česká pošta: 75 Kč

Slovenská repubilka – Při nákupu nad 40 € je doprava zdarma

Packeta: 3,47 €

Ano, pokud máte zájem o zboží na dobírku, prosím kontaktujte nás na náš email: company@tackera.cz

Ano, pokud máte zájem o větší balení, než je naše velké balení (40 dávek) prosím kontaktujte nás na náš email: company@tackera.cz. Výsledná cena se bude odvíjet od požadovaného množství. Minimální odběr je však 1 kg (125 dávek) jedné příchutě.

Ano, u produktů Tackera Classic používáme místo klasického cukru Xylitol, který má glykemický index 7. Dále jsou v každé dávce kousky lyofilizovaného ovoce, takže na 1 dávku (8 g) je zhruba 3,5 g sacharidů. U produktu Chaffé používáme Stévii, která má nulový glykemický index.

Doporučená denní dávka je 1 až 2 odměrky. Pokud nepociťujete žádný účinek nebo je na Vás Tackera příliš silná, doporučujeme dávkování upravit tak, jak Vám bude vyhovovat nejvíce. Nemělo by však docházet k překročení doporučené denní dávku. 

Ano, Tackera je vhodná pro vegany. Neobsahuje žádné složky živočišného původu.

Nákupní košík