💥 Souboj příchutí – rozhodni mezi Jahodovou a Malinovou o tom, kterou příchuť zařadíme do nabídky trvale

0

💥 Souboj příchutí – rozhodni mezi Jahodovou a Malinovou o tom, kterou příchuť zařadíme do nabídky trvale

Časté dotazy

Ano, na Slovensko doručujeme přes společnost Packeta. 

Tackera je dokonce svým složením lepší než klasické energy drinky. Má mnohem více účinných látek. Je bez umělých barviv, aromat a konzervantů. Navíc je bez cukru, který je nahrazený Xylitolem, přírodním březovým sladidlem.

Tackera je v sypké formě, takže kreativitě se meze nekladou. Doporučujeme smíchat se 150-300 ml vody. Možné také smíchat s mlékem, přisypat do jogurtu nebo si dát prášek samotný. Na míchání stačí klasická sklenice. Pro delší popíjení je potřeba Tackeru vždy po chvíli znova promíchat.

Česká republika – Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma

Zásilkovna: 59 Kč

Česká pošta: 75 Kč

Slovenská repubilka – Při nákupu nad 40 € je doprava zdarma

Packeta: 3,47 €

Ano, pokud máte zájem o zboží na dobírku, prosím kontaktujte nás na náš email: company@tackera.cz

Ano, pokud máte zájem o větší balení, než je naše velké balení (40 dávek) prosím kontaktujte nás na náš email: company@tackera.cz. Výsledná cena se bude odvíjet od požadovaného množství. Minimální odběr je však 1 kg (125 dávek) jedné příchutě.

Ano, u produktů Tackera Classic používáme místo klasického cukru Xylitol, který má glykemický index 7. Dále jsou v každé dávce kousky lyofilizovaného ovoce, takže na 1 dávku (8 g) je zhruba 3,5 g sacharidů. U produktu Chaffé používáme Stévii, která má nulový glykemický index.

Doporučená denní dávka je 1 až 2 odměrky. Pokud nepociťujete žádný účinek nebo je na Vás Tackera příliš silná, doporučujeme dávkování upravit tak, jak Vám bude vyhovovat nejvíce. Nemělo by však docházet k překročení doporučené denní dávku. 

Ano, Tackera je vhodná pro vegany. Neobsahuje žádné složky živočišného původu.

Nákupní košík