0

Časté dotazy

Jsme si vědomi, že by to hodně lidí ocenilo a věřte, že bychom rádi vyšli vstříc, nicméně kdybychom vzorky prodávali, tak by se cena za 1 dávku musela mnohonásobně zvýšit (materiál, výroba, atd.) což nechceme. Chceme, aby Tackera byla cenově dostupná pro co nejvíce lidí. Proto máme balení po 10 dávkách, což považujeme za takový dobrý balanc pro nového zákazníka, který může příchuť vyzkoušet s vodou (i perlivou), mlékem nebo si ji třeba přidat do jogurtu. Pro vracející se zákazníky pak máme větší balení, kde je cena za dávku zase o něco levnější. Jinak se snažíme ke každé objednávce dávat vzoreček jiné příchutě, právě aby měl zákazník možnost vyzkoušet toho při objednání více.

Ano, na Slovensko doručujeme přes společnost Packeta. 

Tackera je dokonce svým složením lepší než klasické energy drinky. Má mnohem více účinných látek. Je bez umělých barviv, aromat a konzervantů. Navíc je bez cukru, který je nahrazený Xylitolem, přírodním březovým sladidlem.

Tackera je v sypké formě, takže kreativitě se meze nekladou. Doporučujeme smíchat se 150-300 ml vody. Možné také smíchat s mlékem, přisypat do jogurtu nebo si dát prášek samotný. Na míchání stačí klasická sklenice. Pro delší popíjení je potřeba Tackeru vždy po chvíli znova promíchat.

Česká republika – Při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma

Zásilkovna: 59 Kč

Česká pošta: 75 Kč

Slovenská repubilka – Při nákupu nad 40 € je doprava zdarma

Packeta: 3,47 €

Ano, pokud máte zájem o zboží na dobírku, prosím kontaktujte nás na náš email: [email protected]

Ano, pokud máte zájem o větší balení, než je naše velké balení (40 dávek) prosím kontaktujte nás na náš email: [email protected]. Výsledná cena se bude odvíjet od požadovaného množství. Minimální odběr je však 1 kg (125 dávek) jedné příchutě.

Ano, u produktů Tackera Classic používáme místo klasického cukru Xylitol, který má glykemický index 7. Dále jsou v každé dávce kousky lyofilizovaného ovoce, takže na 1 dávku (8 g) je zhruba 3,5 g sacharidů. U produktu Chaffé používáme Stévii, která má nulový glykemický index.

Doporučená denní dávka je 1 až 2 odměrky. Pokud nepociťujete žádný účinek nebo je na Vás Tackera příliš silná, doporučujeme dávkování upravit tak, jak Vám bude vyhovovat nejvíce. Nemělo by však docházet k překročení doporučené denní dávku. 

Ano, Tackera je vhodná pro vegany. Neobsahuje žádné složky živočišného původu.

Nákupní košík