ČR/SK DOPRAVA ZDARMA OD 1000 KČ/40 
CZK

První myšlenka 

Když jsem studoval a zároveň sportoval, tak jsem potřeboval využívat čas efektivně. Myšlenka povzbuzujícího nápoje, tvořeného složkami přírody, u nás ožila zase v době, kdy se bratranec chystal maturovat. A tak jsme se rozhodli, že zkusíme jít svou vlastní cestou.

Chceme, aby i povzbuzující nápoje mohly být tvořené složkami přírody a vypité s dobrým pocitem

Naše hodnoty

Při vytváření a testování nových produktů se stále snažíme držet naší filosofie. A to, aby byly naše produkty bez chemie, barviv či konzervantů. Aby byly vytvářené a balené v harmonii s přírodou a člověk tak měl dobrý pocit, že při pití pomáhá nejen sobě, ale i planetě. 

Své zdraví a naši planetu máme jenom jedno

Naše výroba

Sídlíme v Holešově, nedaleko krajského města Zlín, kde vzniklo několik českých předních značek. Rádi bychom na ně navázali, proto si zakládáme na poctivé a kvalitní výrobě. Věříme, že právě tyhle věci mají v naší republice pořád své místo. K výrobě používáme certifikované suroviny od předních českých dodavatelů. 

První recepty vznikaly u naší babičky v kuchyni, kde jsme strávili několik dní testováním

Naše cíle

Pro každého z nás je úspěch něco jiného, rozdílného, ale jeho dosažení nám všem dělá radost, vnitřně uspokojuje a zároveň dává motivaci do další práce. Doufáme, že Tackera tady pro tebe bude právě tehdy, kdy ji budeš potřebovat a pomůže ti k tomu tvému jedinečnému úspěchu.

Společnou cestou ke tvému úspěchu


Daniel a Michal