0

Příběh značky

„Chceme, aby povzbuzující nápoje mohly být tvořené i balené v harmonii s přírodou a vypité tak s dobrým pocitem.“

Naše hodnoty

Při vytváření a testování nových produktů se stále snažíme držet naší filosofie. A to, aby byly naše produkty bez chemie, barviv či konzervantů. Aby byly vytvářené a balené v harmonii s přírodou a člověk tak měl dobrý pocit, že při pití pomáhá nejen sobě, ale i planetě. 

Své zdraví a naši planetu máme jenom jedno

Naše výroba

Sídlíme v Holešově, nedaleko krajského města Zlín, kde vzniklo několik českých předních značek. Rádi bychom na ně navázali, proto si zakládáme na poctivé a kvalitní výrobě. Věříme, že právě tyhle věci mají v naší republice pořád své místo. K výrobě používáme certifikované suroviny od předních českých dodavatelů.

Snažili jsme se najít rovnováhu mezi chutí a funkčností produktu

Naše vize

Ukázat lidem, že když jim chybí energie či se potřebují soustředit, tak tady pro ně může být i nějaká zdravější alternativa. Dát jim zkrátka tu možnost „pomoct si“ a „vychutnat“ pitím své oblíbené příchutě ať už v práci, doma nebo třeba na cestách.

Společnou cestou ke tvému úspěchu

Naše úspěchy

V roce 2022 jsme vyhráli soutěž Nastartujte se jakožto nejlepší začínající firma. Zážitek, na který nezapomeneme, a především potvrzení toho, že Tackera má smysl. To, jaký přesah může mít nás z počátku ani nenapadlo, nicméně teď už je to pro nás i velký závazek do budoucna.

Jakékoliv sdílení, zpětná vazba nebo pochvala je pocit, který se neomrzí

Napsali o nás

Nákupní košík