0

Chaffé – 15 dávek

Řekni sbohem klasické kávě a vyzkoušej její novou i lepší alternativu

Unikátní kombinace surovin

Co je to Chaffé?

Chaffé je něco, co tady předtím ještě nebylo. Nápoj ojedinělý nejen svou velice specifickou chutí (která nemusí očarovat každého), tak i svými účinky. Díky teinu, který je obsažen v matcha čaji bude účinek delší, než je tomu u klasické kávy. L-Theanin navíc zmírňuje negativní účinky kofeinu jako je nervozita či podrážděnost. Ideální je tak na ranní nebo pracovní popíjení.

Jak připravit

1 dávka = čajová lžička. Zalít horkou vodou (150-300 ml) o teplotě 80 °C. Množstvím vody nebo ubráním dávky ovlivníš intenzitu chuti i účinků. Pro někoho tak může stačit 1/2 půlka čajové lžičky a balení ti vydrží déle. Doporučujeme vyzkoušet i s medem, cukrem nebo třeba mlékem.

Poctivá česká výroba

Firma Tackera sídlí v Holešově, nedaleko krajského města Zlín, kde vzniklo několik českých předních značek. Rádi bychom na ně navázali, proto si zakládáme na poctivé a kvalitní výrobě. Tvá Tackera k tobě přijde v těchto unikátních obálkách s ručně stříkaným designem. Pokud si objednáš kusů více, pak čekej krabici s podobným stylem. Většinou se zásilky snažíme odesílat do 2. dne.

Co o nás řekli zákaznicí

Pokud máš nějaký dotaz, který by tě zajímal, neváhej nás klidně kontaktovat.

Nákupní košík