0

Souboj příchutí

V únoru a na začátku března se uskutečnil náš historicky první souboj dvou příchutí – maliny a jahody. Slibovali jsme, že na základě Vašich přání rozšíříme nabídku příchutí, ale nebyli jsme si jistí, čím se Vám více trefíme do noty více. Proto jsme vymysleli souboj, kdy pravidla byla následující: „jestli Vás některá z příchutí zaujala a budete ji chtít podpořit tak, abychom ji zařadili trvale do nabídky, za každý nákup malého balení dostává příchuť bod, za balení velké pak body tři. Za jeden měsíc uplyne soutěžní doba a oblíbenější příchuť zůstává, s tou druhou se rozloučíme.“

Průběh soutěže šlo sledovat na našem instagramu @tackera.cz, kdy byl každý týden zveřejněný procentuální graf s průběžnými výsledky i Vašimi komentáři. Všechny stories ohledně souboje jsou uložené ve výběru.

Z počátku to byl velmi vyrovnaný souboj, kdy se po prvním týdnu dostala do mírného vedení malina, které již následně nepustila. Poslední víkend souboje byl ale ze strany jahody neskutečný. Začala v té době již celkem velký náskok maliny rychle dotahovat. Jahoda se přes víkend stala absolutně nejprodávanejším produktem jak v malých tak ve velkých baleních. Nicméně náskok maliny se jí nepodařil stáhnout dostatečně rychle a prohrála, po více než měsíci, o pouhých 6 bodů.

Zájem o souboj příchutí byl z Vaší strany opravdu velký a předčil naše očekávání. Každý Váš kometář nám dělal přinášel radost. Bylo vidět, že tábory maliny a jahody za své příchutě skutečně bojovaly. Malinu (které svědčí kombinace s perlivou vodou) tímto vítáme do naší trvalé nabídky. Pro fanoušky jahody (jejíž chuť vynikne s mlékem) máme dobré zprávy. Vzhledem k těsnému výsledku i Vašim následným zprávám Vám určitě jahodu, alespoň v limitovaném množství, ještě někdy uděláme. A již teď se těšíme na náš další souboj.

Nákupní košík